Mobiola Media Player

Mobiola Media Player S60 (3rd edition) 2.10

Kieszonkowe kino

Mobiola Media Player to zestaw dwóch programów pozwalający na odtwarzanie filmów w telefonie komórkowym. W skład zestawu wchodzi konwerter na PC oraz odtwarzacz instalowany w telefonie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobry konwerter
  • Wygodny odtwarzacz

Wady

  • Brak list odtwarzania
  • Trudne przeglądanie plików

Bardzo dobry
8

Mobiola Media Player to zestaw dwóch programów pozwalający na odtwarzanie filmów w telefonie komórkowym. W skład zestawu wchodzi konwerter na PC oraz odtwarzacz instalowany w telefonie.

Odtwarzacz Mobiola Media Player radzi sobie z najpopularniejszymi formatami filmów. Mimo tego warto skorzystać z konwertera przed wgraniem filmu do telefonu. Mobiola Media Player oprócz zmiany formatu pozwala także dostosować plik do rozdzielczości wyświetlacza konkretnego telefonu oraz znacznie zmniejsza rozmiar pliku. W naszym teście film po konwersji zmniejszył się z 700 do 223 MB. Konwersja trwała kilka minut.

Mobiola Media Player świetnie radzi sobie z odtwarzaniem filmów i muzyki w telefonie. Programem steruje się przy pomocy klawiszy kursora w telefonie. Odtwarzaną zawartość pliku można przewijać w obu kierunkach, pauzować, oraz zmniejszać i zwiększać głośność.

Dużo gorzej jest z przeglądaniem biblioteki plików. Program wyświetla skrócone do 8 znaków nazwy i nie obsługuje polskich znaków. Nie ma tu także opcji listy odtwarzania. Jeśli jednak znajdziesz szukany plik, w przyszłości będzie on zapisany w karcie ostatnio odtwarzanych. To rozwiązanie sprawdzało się pewnie w starszych modelach telefonów z ograniczoną pamięcią. Dziś przy gigabajtach pojemności telefonów brak wygodnego eksploratora stanowi poważną wadę programu Mobiola Media Player.

Mobiola Media Player to skuteczny konwerter i sprawny odtwarzacz. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko porządnego modułu biblioteki multimediów i list odtwarzania.

Mobiola Media Player obsługuje następujące formaty

Konwerter: AVI, 3GP, MOV, MPEG, MPG, MJPEG, MP4, MG2, MVE, M4V, MKV, FLV, SMK, STR, VOB, RM, FLI, FLC, WVE, UV2, WMV, 3G2, ASF i M4A.
Odtwarzacz: AVI (DIVX/XVID/MPEG4), 3GP, MP3 i WAV.

Najczęściej pobierane Wideo na Symbian

Więcej
Mobiola Media Player

Download

Mobiola Media Player S60 (3rd edition) 2.10